right gif

FAYDALI BİLGİLER

REFERANSLARIMIZDAN BİRKAÇI;

LAZER İNŞ.LÜLEBURGAZ DEVL.HAST.

Z-MAKİNE TUZLA

ÖZVOLKAN İNŞ.SUADİYE REZİDANS

AKDENİZ İNŞ.SUADİYE BLOKLARI

DERİNSU İNŞ.SUADİYE REZİDANS

SALDAN M,MARLIK MERLİN KURTKÖY İŞ MERKEZİ

NAZET OTOMOTİV İZMİT İŞ HANI 

FAARRİN İNŞ.EYÜP BELD.OTOPARK 

SİTAN GRUP.ATAŞEHİR

BOYRACI İNŞAAT

SENA İNŞ.ETHEMEFENDİ 

SENA İNŞ.ATAŞEHİR REZİDANS

FAAL ALÜMİNYUM MUDANYA YURT PROJESİ

MERBERK MAKİNE VE İNŞAAT GÖZTEPE REZİDANS

DEMİRBİLEK GRUP ERENKÖY CADDE REZİDANS

ALMİS İNŞ.SUADİYE,ERENKÖY

MEYDAN AVM İKEA GARANTİ İNŞ.

SKALA PROJE TUZLA ORG.SAN.BÖLG.

FRİTERM DİLOVASI MAKİNE FABRİKASI

FARİN YOL YAPIM İNŞ.KURTKÖY

ATATÜRK HAVA LİMANI YURDAER MİMARLIK

COŞKUNLAR İNŞ.KARTAL İMAM HATİP LİSESİ

ERÖZÜ MİM..ÇEKMEKÖY İELEV  LİSESİ

GİMSA YAPI SUADİYE KONUTLARI

ARMONİ AVM SEFAKÖY

LİNEER TAAHHÜT BURHAN FELEK SPOR KOMPLEKSİ

KLV PROYAP ELBİSTAN DEVLET HASTANESİ

HSC İNŞAAT KÜTAHYA

UĞUR KOLEJLERİ ANATOLİA İNŞAAT

ANDORAN PROYAP ORTAKLIĞI

ÖZGEN GRUP HASKÖY-SÜTLÜCE TÜNELİ

CITY'S AVM NİŞANTAŞI

CARINA PARK SUIT HOTELS

ALKATAŞ İNŞAAT ÜSKÜDAR YENİ BELEDİYE BİNASI

BOYRACI İNŞAAT KALAMIŞ

 SADIKOĞLU İNŞAAT 

DEMAK HIRDAVAT,

OLUŞUM MÜHENDİSLİK,HİLTON ÇERKEZKÖY,

 GÜVEN YANGIN KAPILARINDA REFERANSLAR

Ürettiği yangın kapılarını kullanan her müşteri güven yangın kapıları için bir iyi bir referanstır. Çünkü bu ürünleri kullanan her istekli sonunda güven yangın kapılarına teşekkürlerini iletmektedir. Tüm projeleri başarıyla ve zamanında gerçekleştiren firma için her iş iyi bir referans konumundadır. Bu yüzden bütün işini ciddi bir şekilde yerine getirerek zaman planlamasını harfiyen uygulamaktadır. En ince detaylar göz önünde bulundurularak başarılı sonuçlar alınmaya devam edilmektedir.

Güven yangın kapısı kurumsal bir firma olması hasebiyle her daim sürdürülebilirlik olgusunu kendisinde vizyon edinmiştir. Bunun için sürdürülebilir bir faaliyet, kurumsal sürdürülebilirlik, kurumsal yönetim gibi modern işletme tekniklerini uygulamayı sürdürmektedir. Kendisine referans olan her iş için akabinde ihtiyaç hasıl olduğunda ivedilikle gerekli çözümleri müşterilerine ulaştırmaktadır. 

Yangın kapısı sektöründe müşteri  gereksinimleri kaliteli ürünler ve teknik destekler ile sağlanmaktadır. Ürettiği ürünlerin hepsi için kaliteli hizmet sunulara öncelikli olarak hem satış öncesi hem de satış sonrası tüm aşamalarda müşterilere yardımcı olunmaktadır.

Üretip pazarladığı tüm yangın kapıları, tek ve çift kanatlı,  camlı, panik barlı seçeneklere sahip olup, bu kapsamda tercih yelpazesi çok geniştir.  Yaşam alanının gereksinimine göre kolay açılan, düzgün çalıșan, yangın anında hızlı tahliye imkanı  sağlayan tasarımlar kullanıldığı yerlerde referans ürünler olmaya devam etmektedir.

Kullanım ömrü ve sağlamlığı açısından sık tercih edilen yangın kapıları parmakla gösterilir kategoride yer almaktadır. Örneğin insan geçișinin sık olduğu mekanlarda, karşı tarafın görülmesine imkan sağlayan camlı yangın kapıları ürün yelpazesi içerisinde bulunmaktadır. Yine ihtiyaca göre tek kanatlı ya da çift kanatlı ürün kategorisi müşterilerin hızlı karar vermelerine yardımcı olmaktadır. Uygulanan tüm yaşam alanlarında gerekli ihtiyacı güven yangın kapıları fazlalıkla sağlamaktadır.

Bütün güven yangın kapısı çeşitleri ihtiyaca ve alanın görselliğine uygun boyut ve  şekillerde isteğe göre üretilebilmektedir. Önemli olan burada müşterinin ne istediğidir. Bu da hızlı bir şekilde karşılanarak güven yangın kapıları için iyi bir referans teşkil etmektedir.

 Güven yangın kapısının üretmiş olduğu tüm ürünlerin detaylarını öğrenmek için iletişime geçmek yeterlidir. Akabinde istenilen tüm ürünler kaliteli ve güvenli şekilde sizlere ulaştırılacaktır. Önemli ola sizlerin hangi ürünü tercih edeceğidir. Örneğin yangın kapısı yelpazesinde tek kanatlı ya da çift kanatlı ürünün kullanımı aynı değildir. Kullanım yerleri değişkenlik göstermektedir. Ya da bu ayrımda camlı mı ya da camsız mı bir ürün kullanılıp kullanılmayacağı aslında sizlerin ve kullanılacak yerin tercihine göre değişkenlik göstermektedir.

Kullanım yerleri açsından kısa bir değerlendirme yapmak gerekirse; çift kanatlı yangın kapılarının insan sayısının yoğun olduğu yaşam alanlarında hızlı tahliyeyi kolaylaştırıcı bir yönü vardır.  Ancak tek kanatlı yangın kapılarının çift kanatlı yangın kapılarına göre daha yoğun bir kullanım alanına sahip olduğu uygulamalardan anlaşılmaktadır.

Güven yangın kapılarında; elbette sadece yangın kapısı üretimi değil bunun yanında şaft kapakları ve çelik kapı üretimleri de gerçekleştirilmektedir. Güven yangın kapılarındaki tüm ürünler müşteri beklentilerini rahatlıkla sağlayan bir sistemdir.

 seo by seodahisi